MEDIA-НАВІГАТОР

ЦИФРОВА БЕЗПЕКА
ЯК ПРОТИСТОЯТИ ІНФОРМАЦІЙНИМ ВІРУСАМ
ОНЛАЙН АКТИВНОСТІ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ
В останній тиждень жовтня у світі вже 12-й рік поспіль проводять Глобальний тиждень медійної та інформаційної грамотності.
В Україні під час Тижня медіаграмотності, що припадає на 23–29 жовтня, люди різного віку зможуть ознайомитися та взяти участь як в ініціативах у рамках самого Тижня, так і в тих проєктах, які стартуватимуть після його завершення та передбачатимуть подальшу участь із розширенням освітньо-культурного горизонту. 
Підтримуючи спільноту освітян, бібліотека коледжу підготувала добірку з понад 20 корисних посилань, використовуючи які вчителі, вихователі і бібліотекарі зможуть скласти власний тематичний захід або урок із медіаграмотності. У добірці — методичні посібники для освітян, плани уроків, авторські вправи, які можна інтегрувати в різні освітні предмети, а також ігри.
Інтернет-ресурси

ЯК ПРОТИСТОЯТИ ІНФОРМАЦІЙНИМ ВІРУСАМ 
(віртуальний гайд)

ФейкБум БОТ
Бажаєте перевірити свій рівень медіаграмотності та отримати корисні пропозиції, як його поліпшити?
Проходьте тест у Телеграмі ФейкБум бот, створений командою Інститут Політичної Інформації - ІПІ.
Це освітній сервіс, головна мета якого залучити користувачів Телеграму до медіаграмотності. Наразі це поодинокий приклад використання ботів у месенджерах саме в освітніх цілях.
Через невеликий тест, який можна проходити кілька разів, є можливість отримати власну оцінку знань про фейки та дезінформацію та порівняти свої показники з тими, хто вже користувався ботом.
Інформаційний порадник
"МЕДІАГРАМОТНІСТЬ — МОЯ ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА"
QR постер-довідка
"МЕДІАГРАМОТНІСТЬ СЬОГОДНІ — ЦЕ СПОСІБ ЖИТТЯ"
Медіаслайс 
ДЕТЕКТОР МЕДІА

Немає коментарів:

Дописати коментар