Готуйся серйоЗНОЧАТ-БОТИ ТА КАНАЛИ 
З ПІДГОТОВКИ 
ДО ЗНО 2022
(презентаційний меседж)
ПІДГОТОВКА ДО ЗНО
(онлайн ресурси, що стануть у нагоді)

На початку лютого стартує реєстрація на ЗНО.  До старту тестувань залишається кілька місяців, проте ще можна суттєво підтягнути свої знання. Ця добірка стане в пригоді як тим, хто почав готуватись задовго до цього, так і тим, хто тільки-но визначився з необхідними предметами. І головне  все це безкоштовно та доступно онлайн.

На сайті ЗНО онлайн розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.

Be Smart / Будь розумним - YouTube-канал має безліч уроків для підготовки до ЗНО із різних предметів, як то математика, хімія, фізика, біологія. Є тут багато уроків і з географії та гуманітарних дисциплін: англійської та української мов, української літератури та історії. Викладання ведеться українською мовою.

ZNOUA - освітній портал, що пропонує офлайнові та онлайнові курси із підготовки до ЗНО, має власний YouTube-канал, де зібрані уроки на основні теми із гуманітарних дисциплін (й усіх інших також). Тут знайдете багато корисних уроків зокрема з української та англійської мов.

Prometheus.org.ua - онлайн-платформа пропонує безкоштовний курс лекцій із підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, новітньої історії. 

На сайті EdEra є одразу кілька варіантів підготовки до ЗНО. Також є окремі онлайн-курси, розроблені спільно з Освіторією. 

На освітньому порталі ЗНО клуб можна знайти теоретичні та практичні матеріали з усіх предметів, які є на тестуванні. Також тут є новини про ЗНО, платформа з онлайн-тестами, інформація про українські виші та форум з 20 тисячами зареєстрованих користувачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар