Готуйся серйоЗНО

ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ
З'явилися додаткові тренувальні тести для НМТ-2024 від УЦОЯО.
Нижче посилання для завантаження:
✅ Українська – @nmt2024_mova 
✅ Математика – @nmt2024_math 
✅ Історія – @nmt2024_history
✅ Іноземні мови – @nmt2024_eng 
✅ Біологія – @nmt2024_bio
✅ Фізика – @nmt2024_fiz 
✅ Хімія – @nmt2024_him
✅ Географія – @nmt2024_geo 
ЗАТВЕРДЖЕНО ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТНИХ ТЕСТІВ
ДЕЯКІ ПИТАННЯ НМТ-2024
Національний мультипредметний тест (НМТ) у 2024 році заплановано провести протягом 14 травня — 19 липня. Такий період визначено наказом Міністерства освіти і науки України.
ВСТУП-2024
2024-й стане третім роком, коли випускники складатимуть “воєнний” варіант ЗНО – Національний мультипредметний тест (НМТ). Тестування не відрізнятиметься кардинально від двох попередніх років, утім матимуть місце певні корективи у 2024 році.
НМТ НА 200: 
 практичні поради щоб скласти на омріяний бал
ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ІСПИТІВ

НМТ-2023: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

Попри продовження війни та побоювання, що найближчими тижнями чи навіть місяцями вона не закінчиться, Міністерство освіти вже думає, як саме наступного року абітурієнти будуть проходити вступні випробування. Вже подано відомості, яким буде зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році.
Цьогорічні вступники можуть вже пройти демонстраційний тест НМТ з української мови. Його оприлюднили в Українському центрі оцінювання якості освіти.  За 60 хвилин необхідно виконати 30 завдань.
Випускники шкіл, які 2023 року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання, можуть ефективно готуватися до тестування на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

ЧАТ-БОТИ ТА КАНАЛИ 
З ПІДГОТОВКИ 
ДО ЗНО 2023
(презентаційний меседж)
ПІДГОТОВКА ДО ЗНО
(онлайн ресурси, що стануть у нагоді)

На початку лютого стартує реєстрація на ЗНО.  До старту тестувань залишається кілька місяців, проте ще можна суттєво підтягнути свої знання. Ця добірка стане в пригоді як тим, хто почав готуватись задовго до цього, так і тим, хто тільки-но визначився з необхідними предметами. І головне  все це безкоштовно та доступно онлайн.

На сайті ЗНО онлайн розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.

Be Smart / Будь розумним - YouTube-канал має безліч уроків для підготовки до ЗНО із різних предметів, як то математика, хімія, фізика, біологія. Є тут багато уроків і з географії та гуманітарних дисциплін: англійської та української мов, української літератури та історії. Викладання ведеться українською мовою.

ZNOUA - освітній портал, що пропонує офлайнові та онлайнові курси із підготовки до ЗНО, має власний YouTube-канал, де зібрані уроки на основні теми із гуманітарних дисциплін (й усіх інших також). Тут знайдете багато корисних уроків зокрема з української та англійської мов.

Prometheus.org.ua - онлайн-платформа пропонує безкоштовний курс лекцій із підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, новітньої історії. 

На сайті EdEra є одразу кілька варіантів підготовки до ЗНО. Також є окремі онлайн-курси, розроблені спільно з Освіторією. 

На освітньому порталі ЗНО клуб можна знайти теоретичні та практичні матеріали з усіх предметів, які є на тестуванні. Також тут є новини про ЗНО, платформа з онлайн-тестами, інформація про українські виші та форум з 20 тисячами зареєстрованих користувачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар