Готуйся серйоЗНО

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ІСПИТІВ


Попри продовження війни та побоювання, що найближчими тижнями чи навіть місяцями вона не закінчиться, Міністерство освіти вже думає, як саме наступного року абітурієнти будуть проходити вступні випробування. Вже подано відомості, яким буде зовнішнє незалежне оцінювання у 2023 році.
Цьогорічні вступники можуть вже пройти демонстраційний тест НМТ з української мови. Його оприлюднили в Українському центрі оцінювання якості освіти.  За 60 хвилин необхідно виконати 30 завдань.
Випускники шкіл, які 2023 року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання, можуть ефективно готуватися до тестування на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

ЧАТ-БОТИ ТА КАНАЛИ 
З ПІДГОТОВКИ 
ДО ЗНО 2023
(презентаційний меседж)
ПІДГОТОВКА ДО ЗНО
(онлайн ресурси, що стануть у нагоді)

На початку лютого стартує реєстрація на ЗНО.  До старту тестувань залишається кілька місяців, проте ще можна суттєво підтягнути свої знання. Ця добірка стане в пригоді як тим, хто почав готуватись задовго до цього, так і тим, хто тільки-но визначився з необхідними предметами. І головне  все це безкоштовно та доступно онлайн.

На сайті ЗНО онлайн розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років.

Be Smart / Будь розумним - YouTube-канал має безліч уроків для підготовки до ЗНО із різних предметів, як то математика, хімія, фізика, біологія. Є тут багато уроків і з географії та гуманітарних дисциплін: англійської та української мов, української літератури та історії. Викладання ведеться українською мовою.

ZNOUA - освітній портал, що пропонує офлайнові та онлайнові курси із підготовки до ЗНО, має власний YouTube-канал, де зібрані уроки на основні теми із гуманітарних дисциплін (й усіх інших також). Тут знайдете багато корисних уроків зокрема з української та англійської мов.

Prometheus.org.ua - онлайн-платформа пропонує безкоштовний курс лекцій із підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, новітньої історії. 

На сайті EdEra є одразу кілька варіантів підготовки до ЗНО. Також є окремі онлайн-курси, розроблені спільно з Освіторією. 

На освітньому порталі ЗНО клуб можна знайти теоретичні та практичні матеріали з усіх предметів, які є на тестуванні. Також тут є новини про ЗНО, платформа з онлайн-тестами, інформація про українські виші та форум з 20 тисячами зареєстрованих користувачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар